Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 90 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Patnáct let od přijetí Rezoluce 1244 Tisk Email

Úterý, 10. června 2014Před 15 lety Rada bezpečnosti OSN přijala Rezoluci 1244, kterou se Kosovo staví pod mandát OSN.

Rezoluce byla přijata po podepsání vojensko-technické dohody uzavřené v Kumanovu. Touto dohodou bylo ukončeno bombardování SRJ, které trvalo 79 dní.

Rozhodnutí o bombardování, během kterého zemřelo nejméně 2500 lidí, převážně civilistů, bylo poprvé v dějinách přijato bez schválení Rady bezpečností, uvádí B92.

Celý článek...
 
Výbuch v tepelné elektrárně v Obilići Tisk Email

Sobota, 7. června 2014Při explozi, ke které došlo v pátek 6. 6. 2014 v tepelné elektrárně Kosovo A v Obilići, bylo několika osob zraněno a je podezření, že jsou i mrtví.

K explozi došlo okolo 11. hodiny a přesný počet zraněných a mrtvých stále ještě není znám.

"Na místo byly poslány všechny jednotky policie, aby evakuovaly personál. Nemohu říci, kolik je raněných.

Celý článek...
 
Čemu se říká „humanitární“ bombardování Bělehradu…? Tisk Email

Pátek, 6. června 2014 / Břetislav OlšerSpolečně s NATO jdem na to...

Pietní akt k uctění nevinných obětí u příležitosti 13. výročí agrese NATO proti bývalé Jugoslávii se uskuteční před velvyslanectvím Srbska v Praze 24. března 2012. Ve 20 hodin, kdy dopadly první bomby na Srbsko a Černou horu. Bohužel, letos už bez účasti milovníka "humanitárních" bombardování Iráku, Bělehradu či Libye Václava Havla.

Napíši-li milovník, neříkám tím, že to pan Havel řekl, ovšem mezi řádky to měl na mysli. Stejně jako ti, co humánně tvrdí, že vražda na tyranu není zločinem... Přesně 12. března 1999 se Česko definitivně odpoutalo od virtuální komunistické minulosti. Soudní lidé totiž vědí, že komunismus je utopie, nezrealizovatelný projekt, sázící na bezhříšnost lidskou. Spolu s dalšími postkomunistickými zeměmi Polskem a Maďarskem se naše republika účelově stala členem Severoatlantické aliance (NATO). Dvanáct dnů před zahájením pumového útoku Aliance na Bělehrad.

Celý článek...
 
Pokračovuje pátrání v Rudnici Tisk Email

Pátek, 6. června 2014Srbské státní zastupitelství pro stíhání za válečné zločiny nařídilo vyšetřování ještě na jednom místě v oblasti kamenolomu v Rudnici.

Jak uvedla televize B92, vyšetřování bylo nařízeno, aby pokračoval průzkum terénu, při kterém byly vykopávky posmrtné ostatky osob, o kterých se soudí, že byly zabity během konfliktu na Kosovu v roce 1999.

Celý článek...
 
Selimi a jeho spolubojovníci nejsou vinni znásilněním Tisk Email

Úterý, 3. června 2014Mezinárodní soudní senát Obvodního soudu v Mitrovici zprostil bývalého vrchního velitele UÇK Sulejmana Selimiho a další tři jeho spolubojovníky obvinění z válečných zločinů.

Selimi, toho času velvyslanec Kosova v Albánii, byl spolu s Ismetem Hadžim, Nedžatem Ćubreljijem a Šefkijem Hisenim obviněn z terorizování a znásilnění dvou dívek z okolí Mitrovice.

Celý článek...
 
Odsouzení uzurpace a nelegální privatizace Tisk Email

Čtvrtek, 29. května 2014Kancelář pro Kosovo a Metochii odsoudila uzurpaci půdy v centrálním Kosovou a neoprávněné vypsání tendrů na privatizaci podniků ve společenském vlastnictví.

Ve svém sdělení Kancelář odsuzuje uzurpaci majetku a neoprávněné vypsání tendrů na prodej zemědělské půdy podniku společenského vlastnictví “Ratar”, v centru Gračanice, orné půdy v Čaglavici, Lapljem Selu a Veterniku, a dále hotelu Junior na Brezovici, který je ve vlastnictví srbského PIO fondu (Státní fond pro penzijní a invalidní pojištění).

Celý článek...
 
Kosovští vrazi a Thaciho spojenci včera „utekli“ z nemocnice v Prištině Tisk Email

Pondělí, 26. května 2014 / MessinVčera došlo ve „státě“ Kosovo k události, která plně vystihuje tamější neuvěřitelné poměry.

Tři dříve zadržení významní zločinci a bývalí členové UÇK „utekli“ z nemocnice v Prištině.

Kde se tam vzali? Obvinění kosovští Albánci byli už od loňského května drženi ve vazbě ve věznici Dubrava, ale na základě rozhodnutí evropské mise Eulex měli být

Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL