Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 759 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Ukrajině hrozí jugoslávský scénář Tisk Email

23. dubna 2014Všechno, co se odehrává v evropské geopolitice od dob skončení studené války, demonstruje neochvějnost kursu NATO, a pak i EU, na maximální rozšíření zóny svého vlivu na úkor oslabení regionálních předáků.

Podle mínění srbského spisovatele Slobodana Despota, právě jejich „politika chaosu“ přispěla k přeměně Jugoslávie na skupinu „nehorázných etnických knížectví, připomínajících Německo z dob bratří Grimmových.“

Celý článek...
 
Jak česká vláda jednala o bombardování Srbska Tisk Email

22. dubna 2014 / Ivan David / Nová republikaVzhledem ke stále se opakujícím nepravdivým tvrzením o souhlasu Vlády ČR s bombardováním v Srbsku, pokládám za vhodné po 15 letech popsat skutečný průběh a okolnosti jednání.

Na jaře 1999 působila v ČR tři čtvrtě roku Zemanova jednobarevná menšinová vláda sociální demokracie. Její jmenování předcházela dohoda Miloše Zemana s Václavem Klausem (ČSSD a ODS) o „stabilním politickém prostředí“, tedy o rozdělení nejvyšších postů

Celý článek...
 
Srbové nemohou do Džakovice na Velký pátek Tisk Email

Čtvrtek, 17. dubna 2014Rozhodnutím prištinských orgánů nebylo vysídleným Srbům z Džakovice umožneno, aby zítra na Velký pátek nebyli ve svém rodném městě. Prohlásil to zástupce vysídlených Džokica Stanojević.

"Srbové z území Džakovice jsou rozhořčeni prištinskými institucemi, EULEXem a KFORem, které nejsou schopny zajistit bezpečnost pro 120 Srbů, kteří řádně podali žádosti, aby mohli na Velký pátek pobýt ve svém městě," řekl předseda sdružení občanů Džakovice Džokica Stanojević.

Celý článek...
 
Na seznamu údajných válečných zločinců je Thaçi a 130 dalších osob? Tisk Email

Úterý, 15. dubna 2014PRIŠTINA - Seznam podezřelých osob, které by měly být souzeny Zvláštním soudem pro válečné zločiny bude okolo 130 lidí, píší prištinské noviny "Bota Press" a dodává, že mezi nimi je možno nalézt i Hashima Thaçiho, stejně jako vysoké představitele jeho Demokratické strany Kosova (DPK).

Na základě zprávy Dicka Martyho deník uvádí, že kromě Thaçiho by mohl být obžalovaný Adem Grabovci - vedoucí parlamentního klubu PDK a PDK poslanec Saip Muja.

Celý článek...
 
Syn Envera Hoxhi: Ke sjednocení Kosova a Albánie musí dojít! Tisk Email

Sobota, 12. dubna 2014Enver Hoxha (Hodža) měl připravený plán na válku na Kosovu, tvrdí jeho syn Ilir. Zesnulý albánský vůdce považoval sjednocení Kosova a Albánie za „nevyhnutelné“. Píše to deník Tema.

Bývalý albánský lídr Enver Hoxha měl připravený plán války na Kosovu, ale během demonstrací v roce 1981 „nereagoval“, protože byl o těchto událostech pozdě informován, tvrdí to jeho syn Ilir.

Celý článek...
 
Kosovo: Srbskému navrátilci ukradli krávu Tisk Email

Pátek, 11. dubna 2014Žač – včera ráno (10.4.2014) neznámí pachatelé ukradli krávu Žarku Jevtićovi, srbskému navrátilci z metochijské vesnice Žač v okrese Klina. Oznámil to starosta obce Nebojša Drljević. Podle něj krávu odvedli z maštale.

Starosta Drljević řekl agentuře Beta, že rodina Jevtićů koupila krávu za peníze, které ji poslal donátor z Kanady. Jevtić se minulý rok vrátil do Žače se ženou a pěti dětmi.

Kosovská policie provedla obhlídku místa činu a zahájila vyšetřování krádeže.

Navrátilci ve vesnici Žač byli dosud cílem mnoha útoků a krádeží.

Celý článek...
 
Dvojí metr Samanthy Powerové Tisk Email

Pátek, 11. dubna 2014 / Edward Herman


alt

Samantha Powerová lační po moci, je bezzásadová a je mizerným vědcem. Její dychtění po moci se plně projevilo, když podlézala u představitelů sionistické lobby a členů senátu, aby si zajistila jejich podporu pro získání postu americké velvyslankyně při OSN, a když při svém nástupu do této funkce slibovala, že bude bojovat za „bezpečnost Izraele“ a „tlačit“ na to, aby Izrael získal místo v Radě bezpečnosti.

Připomeňme si, že Powerová věnovala ve své knize „A Problem from Hell“: America and the Age of Genocide (2002) značný prostor odsuzování srbských etnických čistek během jugoslávských válek,


Celý článek...
 
Více článků...
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL